داستان ما

این حق شماست که سفری با کیفیت، آسان و مطمئن را تجربه کنید. توقشم، به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات گردشگری جزیره قشم در کنار شماست تا تجربه‌ ای شایسته از یک سفر به‌ یادماندنی را ایجاد کند.

شرکت خدمات گردشگری تو قشم مجموعه‌ ای پویا و پیشرو در ارائه خدمات گردشگری در قشم به شمار می‌ رود که در سال 1400 به عنوان عمده فروش خدمات گردشگری توانست فعالیت‌ های ویژه خود را در جزیره قشم آغاز کند.

خانواده توقشم در تلاش است با ارتباط مستمر بـا کلیه ذینفعان, خود را در حفظ جایگاه و نام نیک پایدار سازد و امیدوار است با تکیه بر تجربه غنـی مدیران این شرکت و همچنین سرمایه انسانی گران بهایی که در این شرکت فعالیت می‌ کنند، همچنـان در ارائـه خدمـات جدیـد در حوزه گردشگری پیشـتاز باشند و حرف اول را در صنعت گردشگری قشم بزنند.

اهداف ما

شرکت خدمات گردشگری توقشم در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری در سطح جزیره قشم، با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس‌ های آنلاین منحصر به فرد به گردشگران جزیره قشم به سرعت توانسته است، به عنوان بزرگترین مجموعه در این صنعت معرفی شود. در حال حاضر بیشتر هتل ها, اقامتگاه ها و آژانس‌ های شهر قشم از اعضای فعال این مجموعه شناخته می‌ شوند که به صورت آنلاین از خدمات گسترده ما بهره‌ مند می‌ شوند. شرکت تو قشم با راه اندازي سامانه سیستم رزرواسیون آنلاین گامي بلند در جهت رضایت مندي گردشگران و آژانس های همکار برداشته است تا به ساده‌ ترين شكل و در سريع‌ ترين زمان ممکن، بتوانند از امکانات متمایز این شرکت به مانند رزرو آنلاین تور قشم، بلیط هواپیما، بلیط قطار، رزرو هتل و رزرو اقامتگاه های بوم گردی، اجاره خودرو، فروشگاه آنلاین صنایع دستی و خدمات CIP، ترانسفر فرودگاهی و سایر خدمات این مجموعه بی‌ نظیر استفاده نمایند.